У КОБЕЛЯКАХ ПРОЙШОВ ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ ТУРНІР З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

У перший день весняних канікул 35 юних любителів малої ракетки з Кобеляк, Козельщини, Хорола та Решетилівки взяли участь в обласному дитячому турнірі з настільного тенісу, який проходив у нашому місті.

Змагання проходили у трьох вікових групах серед дівчат та хлопців. Кількагодинні баталії визначили переможців. Ними стали: серед дівчат 2003-2006 року народження — Яна Зарівчацька (Козельщина), Антоніна Федоренко (Хорол) і Яна Гордієнко (Козельщина); 2006–2007 року народження — Юлія Баран (Решетилівка), Анастасія Дерев’янко (Козельщина), Жанна Коваленко (Кобеляки).

Кращою серед учениць 2008 року народження і молодших стала Марія Урухпаєва з Кобеляк. Серед хлопців 2003–2005 р. н. — Владислав Іванчатенко (Хорол), Єгор Коваленко (Кобеляки), Владислав Вакуленко (Козельщина); 2006–2007 р. н. — Станіслав Кравчун (Решетилівка), Олександр Жеглатий (Козельщина) і Денис Мирний (Кобеляки); 2008 р. н. і молодші — Данило Гирман, Роман Гордієнко та Владислав Іщенко (усі з Козельщини).

Переможці та призери були нагороджені грамотами і подарунками. Віриться, що турнір надовго залишиться у пам’яті його учасників, тренерів, вболівальників і батьків юних спортсменів, які стали свідками цього маленького свята настільного тенісу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top