Національно-патріотичне виховання школярів

3 квітня 2018 року Кобеляцьким райметодкабінетом проведено інструктивно-методичну нараду для вчителів предмету «Захист Вітчизни» закладів загальної середньої освіти району.

         У нараді взяли участь голова Кобеляцької районної ради В.І. Кішінський, начальник відділу освіти Кобеляцької райдержадміністрації Н.М.Коваль.

            Учасники заходу обговорили хід виконання Програми реалізації Концепції допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді Кобеляцького району на 2016-2020 роки, Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Кобеляцькому районі на 2016-2020 роки.

         Про проведення навчально-польових зборів з юнаками та практичних занять з основ медичних знань з дівчатами 11-х класів у 2017-2018 навчальному році інформував методист райметодкабінету Жорняк І.О.

         Шабалтій М.П., директор Кобеляцької райСЮТур, познайомив присутніх зі змінами в Порядку проведення районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та надав рекомендації  щодо підготовки до участі в ній шкільних команд.

         Обговоривши стан реалізації розглянутих питань у закладах освіти, учасники наради спланували заходи щодо проведення спільної роботи з національно-патріотичного виховання школярів.

 

                                                                   Жорняк І.О.,методист райметодкабінету

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top