Спортивні новини

12 квітня на футбольному полі НВК №1 пройшли зональні змагання з футболу команд юнаків 2001-2002 р.н. в залік обласної Спартакіади школярів. У змаганнях взяли участь команди Кобеляцького району, Козельщинського району та міста Горішні Плавні, які зіграли між собою по колу. Команда юнаків Кобеляцького району програла 2:1 команді з Горішніх Плавнів та 4:1 перемогла команду з Козельщинського району і посіла 2 місце. 1 місце у команди з Горішніх Плавнів, 3 зайняла команда юнаків Козельщинського району.

10 квітня на майданчику зі штучним покриттям відбувся традиційний турнір з футзалу серед дитячо-юнацьких команд присвячений пам’яті народного лікаря СРСР, заслуженого лікаря України, академіка УАН М.А.Касьяна. У змаганнях взяли участь 5 команд, які грали по колу.1 місце зайняла команда юнаків «Лідер-2006» (тренер С.Калитка), 2 місце посіла команда «Лідер-2007» ( тренер В.Білорибець), 3 місце у команди юнаків «Лідер» Білики (тренер О.Кинько). Кращими гравцями в командах стали: Носов Денис («Лідер» Білики), Паліївець Олександр («Лідер-2006»), Киценко Іван («Лідер-2007»), Поберій Юлія («Лідер-дівчата» Білики), Дубина Вікторія («Лідер-дівчата» Кобеляки). Команда-переможець була нагороджена Кубком, кращі гравці – грамотами та статуетками Кобеляцької районної федерації футболу. Церемонію нагородження провели Ян Касьян та голова Кобеляцької районної федерації футболу Олег Дробітько.

02-03 квітня в м. Кременчуку пройшов Чемпіонат області з волейболу серед дівчат 2004 р.н. і молодших. Команда дівчат 2004-2005 р.н. (тренер Д.Краснощік) Кобеляцької ДЮСШ посіла 8 місце у змаганнях, програвши 2:1 лохвицьким волейболісткам, 2:0 команді КДЮСШ №2 (1) з м. Кременчука, технічна поразка 2:0 з командою з смт. Велика Багачка та 2:0 програли дівчатам з команди КДЮСШ №2 (2) з м. Кременчука.
04 квітня в м. Зінькові пройшли фінальні змагання ДЮФЛ області з футзалу команд дітей 2007 р.н. До фіналу потрапили 6 команд, які були поділені на дві групи. Команда «Лідер-2007» (тренер В.Білорибець) у своїй групі виграла 6:1 у команди з м. Миргорода та 5:0 перемогла юнаків з м. Лубни. У фінальній зустрічі зіграли внічию з командою «Молодь» з м. Полтави і по 6-ти метрових ударах виграли 7: 5.До складу команди ввійшли:Гуєвський Євген, Луценко Матвій, Киценко Іван, Лось Данило, Темченко Артем, Шевченко Артем, Губін Геннадій, Зубко Владислав, Война Олег, Худенко Дмитро, Калініченко Іван, Михальчук Данило, Білоусько Захар, Логвиненко Ростислав, Дрозд Максим.
05 квітня у спортивному залі Кобеляцької ДЮСШ пройшли змагання фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт» серед закладів загальної середньої освіти району І-ІІІ ступенів. 1 місце посіла команда Кобеляцького НВК №1(директор Я.Постольник, вчитель О.Данко), 2 місце зайняла команда Кобеляцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені Олеся Гончара (директор С.Ніколенко, вчитель О.Золотухін), 3 місце – опорний заклад «Білицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» (директор О.Іванченко, вчитель С.Жук).
02-05 квітня у м.Полтаві пройшов Чемпіонат міста з гандболу серед команд юнаків 2006 р.н. У змаганнях взяли участь 8 команд, які були поділені на дві групи. Команда юнаків Кобеляцької ДЮСШ (тренер Л.Савчук) у своїй групі перемогла команду із Запоріжжя 28:19 та із Томаківки 18:10 і програла команді Полтава-1 з рахунком 17:20. У грі за 3 місце поступилися команді Полтава-2 28:14 і посіла 4 місце.

30-31 березня в м. Лубнах пройшли фінальні змагання ДЮФЛ області з футзалу команд юнаків 2003 р.н. До фіналу потрапили 6 команд, які були поділені на дві групи. Команда юнаків 2003 р.н. Кобеляцької ДЮСШ у своїй групі програла юнакам із смт. Оржиця та лубенським футзалістам. У грі за 5 місце команда з м. Миргорода не з’явилася на гру, їм зараховано технічну поразку.
01 квітня у м. Світловодську Кіровоградської області пройшов ІІІ (регіональний) етап «Шкільної футзальної ліги України» учнів 5-их класів (2007 р.н.) Команда дітей Кобеляцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені Олеся Гончара обидві гри поступилася командам з м. Дніпра та Олександрійському колегіуму і не потрапила до фінальної частини змагань.

Директор ДЮСШ Р.Сабіров

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top