24 квітня 2018 р. на базі Світлогірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. імені А.П.Біленка проведено семінари-практикуми

Hа базі Світлогірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. імені А.П.Біленка проведено семінари-практикуми для заступників директорів з виховної роботи, керівників шкільних методоб’єднань класних керівників 5-11 класів, педагогів-організаторів “Формування ціннісного ставлення особистості до природи” та учителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти “Підвищення рухової активності школярів та моторної щільності на уроках фізичної культури. Національно-патріотичне виховання під час проведення позакласних заходів”.
Директор школи А.С. Ялова познайомила з історією навчального закладу, презентувала роботу педагогічного колективу, розповіла про систему виховної роботи в навчальному закладі та спортивні досягнення учнів школи.
Далі робота з кожною категорією учасників проведено за визначеними напрямками.
Методист райметодкабінету І.О.Жорняк проаналізував виконання у 2017-2018 н. р. Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Кобеляцькому районі на 2016-2020 роки, ознайомив учасників із ефективними формами і методами роботи щодо підвищення рухової активності школярів та моторної щільності на уроках фізичної культури.
Учителі фізичної культури переглянули та проаналізували фрагмент уроку на тему “Вивчення прийомів пересування з технікою володіння м’ячем та ударів по м’ячу, що котиться” у 8 класі (учитель Скляр А.В.) та позакласний захід “Всі медалі – срібні й золоті – для твоєї слави, Україно!” (заступник директора з виховної роботи Малькова С.В.), провели традиційну зустріч учасників семінару з учнями навчального закладу з міні-футболу.
Городецька В.В., методист райметодкабінету, підкреслила важливість обраної теми семінару та вагомий досвід роботи педколективу школи, використання педагогами ефективних форм роботи з учнями у формуванні ціннісного ставлення школярів до природи.
Заступник директора з виховної роботи С.В.Малькова, ознайомила колег із нетрадиційними формами роботи учнівського колективу в русі за екологічну безпеку, забезпеченням умов життєдіяльності учнів щодо збереження та розвитку їх фізичного, духовного і соціального здоров’я та вихованням громадянина-патріота України відповідального за свою Вітчизну та природу як національне багатство.
У ході зустрічі педагоги переглянули виступ екологічної агітбригади “Дніпровська хвиля”, яка неодноразово виборювала перемоги на обласних конкурсах (керівник С.В.Малькова); захист екологічного проекту “Сумка – природі, усе в нас по моді!”, а також стали учасниками екологічної квест-гри “Світ в твоїх руках” де мали змогу долучитися до створення лепбуку “Врятуємо країну разом” (Соколенко А.В.); долучитися до сендплею (пісочна терапія) “Чарівна пісочна країна” (Колотило І.О., Рибка І.Л.); взяли участь у майстер-класі “Квіти з фоамірана” (Мокляк А.І.) та відвідали чудову зоологічну галерею пердставлену Полтавським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді (Валюх М.О.).
На завершення зустрічі педагогічний колектив, учні школи провели спільний флешмоб “Рідну природу зберігай!”.
Під час підведення підсумків учасниками семінарів було відзначено, що досвід роботи педагогів Світлогірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. імені А.П.Біленка заслуговує на увагу та поширення в закладах загальної середньої освіти району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top