КОБЕЛЯЦЬКА ЗОШ №2 ОДНА З 7 ШКІЛ ОБЛАСТІ, ЯКА СТАЛА ПЕРЕМОЖЦЕМ ПРОЕКТУ «КОМПОЛА»

3 травня 2018 року Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак і Міністр освіти і науки Лілія Гриневич оголосили результати еко-освітнього конкурсу «Компола».

Серед 200 шкіл-переможців навчальні заклади в усіх куточках України. Зокрема в Полтавській області перемогу отримали 7 шкіл:

· Кобеляцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Олеся Гончара;

· Козельщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Козельщинської районної ради;

· Тахтаулівський навчально-виховний комплекс;

· Опорний заклад «Калайдинцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ф.Д.Рубцова» Лубенської районної ради Полтавської області;

· Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області;

· Пирятинський ліцей Пирятинської міської ради Полтавської області;

· Чорнухинська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.С.Сковороди.

Загалом переможцями стали: 12 шкіл-інтернатів, 22 опорні школи, 1 спеціалізована школа для дітей з особливими потребами та 165 загальноосвітніх шкіл.

«Екологічна освіта може змінити майбутнє. Старшокласники, з якими ми сьогодні зустрічалися, точно люди майбутнього. Вони глибоко розбираються в екологічних проблемах. Часом ловив себе на думці, що спілкуюсь з вузькопрофільними фахівцями. Ці діти житимуть в іншому світі, де найціннішими ресурсами будуть не нафта і газ, а вода і повітря», – сказав Остап Семерак під час спілкування із старшокласниками гімназії біотехнологій.

Він також закликав школярів бути свідомими і вже сьогодні починати берегти природні багатства світу. Міністр процитував вислів Президента Франції Еммануеля Макрона, який сказав, що не існує Планети «Б», і у людства немає жодного запасного плану, окрім порятунку і збереження нашої планети.

Міністр підкреслив, що Мінприроди і надалі буде підтримувати подібні проекти і використовувати будь-яку можливість заради підвищення рівня екологічної свідомості українців.

«Півроку тому ми підтримали ініціативу 11-річного киянина Нікіти Шульги, який запропонував проект компостування органічних відходів із шкільних їдалень. Цей юнак мене просто вразив своїм рівнем екологічної свідомості в такому віці. Разом з моєю колежанкою Лілією Гриневич ми вирішили підтримати проект і оголосили конкурс серед шкіл на участь у проекті «Компола». Сьогодні маємо 200 шкіл, в яких буде встановлено компостер для переробки органічних відходів», – сказав Остап Семерак.

На подвір’ї 200 українських шкіл, які стали переможцями конкурсу, до 1 вересня цього року буде встановлено компостер для переробки органічних відходів із шкільних їдалень.

За матеріалами Єдиного веб-порталу органів виконавчої влади України «Урядовий портал».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top