Навчання вчителів початкових класів

З 29 травня по 14 червня 2018 р. продовжила роботу ІІІ очна сесія підвищення кваліфікації  вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Кобеляцького району, які працюватимуть у перших класах за новим Державним стандартом у 2018-2019 навчальному році.

У ході занять  педагоги розглянули такі питання:

  1. Освітній потенціал гри з LEGO. Методика компетентнісного навчання «Шість цеглинок».
  2. Особливості оцінювання у сучасній школі. Формувальне оцінювання.
  3. Свідоцтво учня початкової школи.
  4. Технологія портфоліо.
  5. Основи інклюзивної освіти. Діти з особливими освітніми потребами.

Підсумкове засідання відбулося 14 червня 2018 року, на якому класоводи презентували авторські розробки, довели їхню актуальність та необхідність для подальшої роботи.

Мужайло А.Н., завідувач районного методичного кабінету, привітала присутніх із закінченням навчання, побажала творчих успіхів у реалізації основних ідей Нової української школи та вручила Сертифікати, які дають право вчителям працювати у перших класах за новим Державним стандартом у 2018-2019 навчальному році.

Колкова С.А., тренер, наголосила, що сучасний педагог має постійно удосконалювати свої професійні навички, бути допитливим та небайдужим до змін. Наші вчителі саме такі і готові працювати так, щоб дітям навчання стало в радість, працювати по-новому: творчо, креативно, натхненно.

  Підготувала  Колкова С.А.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top