This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

 

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА У КОБЕЛЯЦЬКІЙ ЗОШ №2

Сьогодні о 8 годині ранку в Кобеляцькій ЗОШ №2 відбулась урочиста лінійка з нагоди початку нового 2018-2019 навчального року.

Цьогорічне свято було особливим. Адже, починаючи з 3 вересня, Кобеляцька ЗОШ №2 (до речі, першою в області) змінює свій статус і буде перейменована в опорний заклад «Кобеляцький ліцей №2 імені Олеся Гончара Кобеляцької районної ради Полтавської області».

Незадовго до початку урочистої лінійки школярі, вчителі та батьки зібрались на шкільному стадіоні, аби разом розпочати новий навчальний рік.

Загалом, цьогоріч в учбовому закладі за парти сядуть 818 учнів. З них — 92 першокласники. Під гучні аплодисменти та супровід першої вчительки і майбутніх випускників їх прийняли до великої, дружної, шкільної родини.

Розпочались урочистості, традиційно, підняттям Державного Прапора та звучанням Гімну України. Незабутньо і зворушливо звучали вірші з уст маленьких школярів. Для них — це новий етап, це початок шляху в країні знань.

Продовжилась лінійка флешмобом. Діти, повторюючи рухи за іншими учнями навчального закладу, затанцювали під ритмічну музику.

На завершення свята хвилююче прозвучав дзвінок у руках першокласниць: Софії Бистрякової та Софії Коваль і одинадцятикласників: Ігора Ольхового та Максима Ромащенка. Після чого всі в піднесеному настрої розійшлися по своїх класних кімнатах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top