This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

 

У БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ ПРОВЕЛИ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ТА ПРЕДСТАВИЛИ «КРАЇНУ МРІЙ»

Сьогодні на подвір’ї Будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Касьяна відбулось подвійне свято — День відкритих дверей та представлення нового дитячого майданчика «Країна мрій».

В урочистостях взяли участь голова райдержадміністрації Таміла Шевченко, голова районної ради Володимир Кішінський, депутати районної ради Володимир Жуков та Анатолій Таранушич, громадськість.

Святкову програму розпочав Гімн Країни Творчості у виконанні вихованки вокального гуртка Інни Козько та викладача Андрія Уткіна.

Подорож до «Країни творчості», у формі якої був проведений захід, цікаво та захоплююче познайомила з творчими об`єднаннями, які цьогоріч працюватимуть в позашкільному закладі.

Постійний гість, добрий друг та почесний громадянин Країни Дитинства — голова РДА Таміла Шевченко у своєму виступі подякувала колективу дорослих і дітей Будинку творчості за активну участь в творчому житті рідного району. А також нагородила відзнаками тих, хто докладає чимало зусиль для розвитку позашкільного закладу.

Голова райради Володимир Кішінський у своєму виступі повідомив, що облаштування зони відпочинку для вихованців районного Будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Касьяна «Країна мрій» стало можливим завдяки участі та перемозі даного проекту в обласному конкурсі «Бюджет участі» 2017 року. Його вартість склала 86800 гривень. Автором проекту виступила Олена Білаш, яка разом із дітьми подякувала голові обласної ради Олександру Біленькому (Oleksandr Bilenkyi) за співпрацю та надану можливість будь-кому із жителів нашого району реалізувати свої ідеї, спрямовані на розвиток рідного краю.

Директор Кобеляцького РБДЮТ Галина Сабадир запросила всіх бажаючих дітей приєднатися до творчого гурту та пообіцяла, що тут на них чекає безліч цікавого та пізнавального.

По завершенню заходу, ведучі запросили дітей і їх батьків у Будинок творчості для знайомства з різноманітними гуртками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top