Інструктивно-методична нарада та районний семінар-практикум учителів трудового навчання закладів загальної середньої освіти Кобеляцького району

11 вересня 2018 року на базі Кобеляцького районного методичного кабінету проведено інструктивно-методичну нараду з учителями трудового навчання ЗЗСО «Особливості вивчення трудового навчання та технологій у 2018-2019 навчальному році» та районний семінар-практикум учителів трудового навчання на тему: «Роль проектно-технологічної діяльності учнів для розв’язання життєво значущих практичних завдань».
Хома Л.В., методист райметодкабінету, звернула увагу вчителів на особливості вивчення трудового навчання у 2018-2019 навчальному році, надала методичні рекомендації щодо планування роботи за новою програмою з «Трудового навчання» у 5-9 класах та «Технологій» у 10-11 класах, наголосила на важливості проектно-технологічної діяльності у житті школярів.
Омельченко Т.М., вчитель трудового навчання Кобеляцького НВК № 1, ознайомила присутніх із міні-проектом «Органайзер для рукоділля, канцелярського приладдя» і провела майстер-клас із його виготовлення.
Педагоги взяли участь у майстер-класах: «Виготовлення янгола-оберегу» та «Виготовлення закладки для книжки» з використанням технологій оздоблення та виготовлення виробів з аплікацією, які провела Куць Л.П., керівник гуртка Кобеляцького БДЮТ.
Під час проведення підсумків занять учасники отримали детальні методичні рекомендації щодо алгоритму роботи вчителя при складанні календарно-тематичного планування та практичних шляхів залучення учнів до проектно-технологічної діяльності.

 

Підготувала Л.Хома

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top