Інтруктивно-методична нарада позашкільників

13 вересня 2018 р. на базі Кобеляцького БДЮТ імені Миколи Андрійовича Касьяна проведено інструктивно-методичну нараду директорів та керівників гуртків закладів позашкільної освіти, на якій було розглянуто питання: «Підсумки роботи закладів позашкільної освіти у 2017-2018 навчальному році та рекомендації щодо організації роботи у 2018-2019 навчальному році».
Директор Будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Касьяна Сабадирь Г.В. та директор станції юних туристів Шабалтій М.П. презентували результати діяльності своїх педагогічних колективів.
Методист районного методичного кабінету Городецька В.В. акцентувала увагу педагогів на основних аспектах методичної роботи у закладах позашкільної освіти у 2018-2019 н. р., ознайомила із рекомендаціями ПОІППО ім. М.В.Остроградського щодо підготовки та розгляду методичних розробок претендентів на присвоєння (відповідність раніше присвоєного) звання «керівник гуртка-методист» та надала методичні рекомендації щодо планування гурткової роботи.
Нарада проведена у формі діалогу «питання-відповідь», де кожен з учасників ставив запитання і одержав змістовну відповідь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top