Інтруктивно-методична нарада заступників директорів з виховної роботи, керівників шкільних методоб’єднань класних керівників 5-11 класів, педагогів-організаторів

18 вересня 2018 р. на базі Кобеляцького районного методичного кабінету проведено інструктивно-методичну нараду заступників директорів з виховної роботи, керівників шкільних методоб’єднань класних керівників 5-11 класів, педагогів-організаторів, на якій було розглянуто питання  «Підсумки організації виховної роботи у навчальних закладах у 2017-2018 навчальному році та рекомендації щодо планування виховної роботи у 2018-2019 навчальному році».

         Методист районного методичного кабінету Городецька В.В. провела аналіз виховної роботи за минулий навчальний рік, довела до відома педагогів методичні рекомендації ПОІППО ім. М.В.Остроградського щодо  організації та планування виховної роботи в ЗЗСО, ознайомила із проектами «Полтавська обласна школа лідерів учнівського самоврядування» та «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU».

          Бобрищева І.Р., начальник відділу «Кобеляцьке бюро правової допомоги» Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги, інформувала про співпрацю з освітніми закладами району та реалізацію правоосвітницького проекту «Я маю право!».

         Заступник директора з виховної роботи ОЗ «Кобеляцький ліцей №2 імені Олеся Гончара», керівник постійно діючого семінару  Чуніхіна Н.В. довела до відома учасників наради інформації щодо змін і використання нормативних документів у роботі педагога-виховника та реалізації нових підходів виховання у процесі становлення Нової української школи.

         Барбі М.В., заступник директора з виховної роботи ОЗ «Білицька ЗОШ І-ІІІ ст. №1», надала рекомендації щодо планування роботи шкільних методоб’єднань  та класних керівників у 2018-2019 н.р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top