За чисте довкілля!

21 квітня колектив відділу освіти Кобеляцької РДА, як і всі жителі району, долучився до Всеукраїнської акції з благоустрою “За чисте довкілля!”        

Творчий звіт учителів початкових класів

11 квітня 2018 р. року на базі Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся районний семінар-практикум для вчителів початкових класів з теми:

Проведено районний семінар-практикум учителів математики закладів загальної середньої освіти Кобеляцького району з теми: «Інтелектуальні ігри на уроках математики»

06 березня 2018 року проведено районний семінар-практикум “Організація проведення практичних занять при вивченні фізики” на базі Кобеляцького НВК №1.

Спортивні новини

12 квітня на футбольному полі НВК №1 пройшли зональні змагання з футболу команд юнаків 2001-2002 р.н. в залік обласної Спартакіади

Національно-патріотичне виховання школярів

3 квітня 2018 року Кобеляцьким райметодкабінетом проведено інструктивно-методичну нараду для вчителів предмету «Захист Вітчизни» закладів загальної середньої освіти району.

ІІ очна сесія підвищення кваліфікації вчителів початкових класів. День третій

28 березня 2018 р. минув третій день ІІ очної сесії підвищення кваліфікації вчителів початкових класів закладів

ВЕСЕЛКОВИЙ ТИЖДЕНЬ У БУТЕНКІВСЬКІЙ ЗОШ

Освітній процес у Кобеляцькому районі не стоїть на місці. Яскравим прикладом цьому є опорний заклад «Бутенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ю.П. Дольд-Михайлика», де освітяни досить креативно підходять до навчання підростаючого покоління.

У КОБЕЛЯКАХ ПРОЙШОВ ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ ТУРНІР З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

У перший день весняних канікул 35 юних любителів малої ракетки з Кобеляк, Козельщини, Хорола та Решетилівки взяли участь в обласному дитячому турнірі з настільного тенісу, який проходив у нашому місті.

Фінальні змагання Чемпіонату Полтавської області з футзалу серед дівчат

26 березня у спортивному залі Кобеляцької ДЮСШ пройшли фінальні змагання

ІІ очна сесія підвищення кваліфікації вчителів початкових класів

            26 березня 2018 р. стартувала друга очна сесія підвищення кваліфікації учителів закладів загальної середньої освіти Кобеляцького району, які навчатимуть учнів перших класів за новим Державним стандартом у 2018-2019 навчальному році.

Top