This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

 

Оформлення запиту

1. Система обліку, що містить інформацію про документи, які перебувають у володінні відділу освіти Кобеляцької районної державної адміністраціїта розміщується на веб-сайті відділу освіти Кобеляцької районної державної адміністрації: http://osvita-kobelyak.at.ua/.

2. Запит до відділу освіти Кобеляцької районної державної адміністрації може бути поданий:
на поштову адресу: вул. Шевченка, 28/20, м.Кобеляки, 39200 (на конверті вказувати „Публічна інформація”);
на електронну адресу: osvitakobelyaki@gmail.com;
телефаксом: (05343) 3-14-45;
за телефоном: (05343) 3-14-45.

3. Запит на інформацію може бути подано особисто до відділу освіти Кобеляцької районної державної адміністрації, який організовує у встановленому порядку доступ до публічної інформації, якою володіє відділ освіти Кобеляцької районної державної адміністрації, у робочий час згідно з правилами внутрішнього трудового розпорядку за адресою: вул. Шевченка, 28/20 , м. Кобеляки, 39200, секретарю відділу освіти.

4. Форму запиту можна отримати у відділі освіти Кобеляцької районної державної адміністрації за адресою: вул. Шевченка, 28/20 , м.Кобеляки, 39200.

5. У запиті необхідно зазначити спосіб отримання інформації.

6. Відповідь на запит на інформацію надається у спосіб, обраний запитувачем, протягом п’яти робочих днів з дня надходження запиту.

7. У разі, коли запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, інформації щодо стану навколишнього природного середовища, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних ситуацій, що сталися або можуть статися і загрожують безпеці громадян, відповідь надається протягом 48 годин з дня отримання запиту.

8. У разі, коли запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути подовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку запитувачу повідомляється в письмовій формі не пізніше ніж протягом п’яти робочих днів з дня надходження запиту.

9. Інформація на запит надається безоплатно.

10. У разі, коли запитувана інформація містить документи обсягом понад 10 сторінок, про це протягом п’яти робочих днів з дня надходження запиту повідомляється запитувачу із зазначенням обсягу фактичних витрат, пов’язаних із копіюванням або друком документів, та реквізитів і порядку відшкодування таких витрат. Надання інформації здійснюється протягом трьох робочих днів після підтвердження оплати вартості фактичних витрат.

11. У задоволенні запиту може бути відмовлено в таких випадках:

11.1. Відділ освіти Кобеляцької районної державної адміністрації не володієють і не зобов’язаний відповідно до їх компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит.

11.2. Інформація, що запитується, належить до категорії інформації з обмеженим доступом.

11.3. Запитувач не оплатив фактичні витрати, пов’язані з копіюванням або друком документів, відповідно до пункту цих приміток.

11.4. Не дотримано вимог щодо складання та подання запиту на інформацію, передбачених частиною п’ятою статті 19 Закону України „Про доступ до публічної інформації”, а саме не зазначено: прізвище, ім’я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку (якщо такий є); загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо); підпис і дату (за умови подання письмового запиту).

Форма запиту на інформацію

 

 

Top